Yönetici Kadromuz


Tolga ERDEM

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden 2006 yılında mezun olmuştur. SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı ve Makine Mühendisi olan Tolga ERDEM sanayi alanında çalışan şirketlere 6 sene hizmet verdikten sonra, 2012 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde değerleme sektörüne giriş yapmış ve çeşitli alanlarda çalışan firmalara değerleme hizmeti vermeye başlamıştır. Daha sonra İş Finansal Kiralama A.Ş. bünyesinde, Varlık Yönetimi biriminde çalışmış ve meslek hayatına; Gayrimenkul Değerleme Firmalarına Gayrimenkul Değerleme raporları, Makine Değerleme raporları ve mahkemelerde bilirkişi raporları hazırlayarak devam etmiştir.

Birçok nitelikli projenin değerleme çalışması içerisinde bulunmuş olan Tolga ERDEM, 2019 yılının Nisan ayı itibarı ile Alesta Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortaklarından olup şirket bünyesinde Sorumlu Değerleme Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Güven DEMİRCAN

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur. SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı olan Güven DEMİRCAN, değerleme sektöründeki çalışmalarına 2011 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. başlamış, gayrimenkul değerleme uzmanı olarak pek çok gayrimenkulün değerleme çalışması, en verimli ve en iyi kullanım ile yatırım takibi çalışmalarında görev almış, görevine şirketin Adana Şubesi'nde Şube Sorumlusu unvanı ile devam etmiştir. Daha sonra meslek hayatına Gayrimenkul Değerleme Firmalarına Gayrimenkul Değerleme raporları hazırlayarak devam etmiştir.

2019 yılının Nisan ayı itibarı ile Alesta Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortaklarından olup Sorumlu Değerleme Uzmanı olarak görev yapmaktadır.