Yönetici Kadromuz


Tolga ERDEM

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden 2006 yılında mezun olmuştur. SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı ve Makine Mühendisi olan Tolga ERDEM sanayi alanında çalışan şirketlere 6 sene hizmet verdikten sonra, 2012 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde değerleme sektörüne giriş yapmış ve çeşitli alanlarda çalışan firmalara değerleme hizmeti vermeye başlamıştır. Daha sonra İş Finansal Kiralama A.Ş. bünyesinde, Varlık Yönetimi biriminde çalışmış ve meslek hayatına Serbest Meslek Erbabı olarak Gayrimenkul Değerleme raporları, Makine Değerleme raporları ve bilirkişi raporları hazırlayarak devam etmiştir.

Birçok nitelikli projenin değerleme çalışması içerisinde bulunmuş olan Tolga ERDEM, 2019 yılının Nisan ayında Alesta Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’ nin kurucu ortaklarından olup şirket bünyesinde Sorumlu Değerleme Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Özge AKLAR

Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden 2002 yılında mezun olmuştur. SPK lisanslı bir gayrimenkul değerleme uzmanı ve RICS üyesi olan Özge Aklar, değerleme sektörüne 2007 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde giriş yapmış, kariyerinin bu şirkette geçirdiği 8 yılında değerleme uzmanı olarak pek çok gayrimenkulün değerleme çalışmasını yürütmüş ve görevine Özel Projeler Departman Müdürü ve Kurumsal Kalite ve İş Geliştirme Müdürü olarak devam etmiştir. Ayrıca Eurobank Tekfen (Burganbank) bünyesinde Gayrimenkul Değerleme Yöneticisi pozisyonunda ve Garanti Bankası İnşaat Emlak Müdürlüğü’ nde Ekspertiz Yönetmeni pozisyonlarında çalışmış ve bankacılık sektörü cephesinden değerleme raporlarını irdelemiştir.

Birçok nitelikli projenin değerleme çalışması içerisinde bulunmuş olan Özge AKLAR, Alesta Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Koordinatör olarak görev yapmaktadır.

Güven DEMİRCAN

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur. SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı olan Güven DEMİRCAN, değerleme sektöründeki çalışmalarına 2011 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. başlamış, gayrimenkul değerleme uzmanı olarak pek çok gayrimenkulün değerleme çalışması, en verimli ve en iyi kullanım ile yatırım takibi çalışmalarında görev almış, görevine şirketin Adana Şubesi'nde Şube Sorumlusu ünvanı ile devam etmiştir. Daha sonra meslek hayatına Serbest Meslek Erbabı olarak Gayrimenkul Değerleme raporları hazırlayarak devam etmiştir.

2019 yılının Mayıs ayından beri ise Alesta Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde kurucu ortak ve Sorumlu Değerleme Uzmanı olarak Bölge Sorumlusu pozisyonunda çalışmalarına devam etmektedir.